TOP NEWS

Lajmi i Fundit: Përdori v iagra 62 vjeçari vdes në hotel me të dashurën 20 vjeçare

Jetimat e Ballkanit

Ngjarja ka ndodhur në një hotel në Laprakë(TIRANE). 62-vjeçari me inicialet E.E, pronari i një kompanie tregtimi mallrash, mendohet se ka humbur jetën për shkak të përdorimit të Vi.agras.

Sipas burimeve të policisë, ai kishte marrë një dhomë hoteli, ku kishte shkuar me të dashurën e vet. Por, pas një ore kjo e fundit është larguar e frikësuar. Të nesërmen, ai është gjetur në dhomën e hotelit i vde.kur.

Sipas policisë, vd.ekja ka ndodhur për arsye natyrore. Ndërkohë, është identifikuar edhe e dashura e tij, e cila ka deklaruar në polici se u largua nga dhoma, pasi u tremb. Viktima, sipas familjarëve të tij, vuante nga diabeti dhe tensioni.

Related Articles

Close