KURIOZITETE

Kosovari në Zvicër e pagëzon djalin me emrin ‘Daut Haradinaj’

Jetimat e Ballkanit

Emri dhe mbiemri i deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Daut Haradinaj është ripërtërirë.
Këtë e ka bërë Shqipërim Qufaj, një bashkëvendës i vëllait të kryeministrit, Ramush Haradinaj, shkruan Indeksonline

Kosovari i cili jeton në Cyrih të Zvicrës ka vendosur që djalin ta quaj Daut Haradinaj Qufaj.

Related Articles

Close