SHOWBIZI

‘Harrojeni’ të gjitha, vajza e vogël e Lutfi Hazirit do të iu çmend, kaq e bukur duket! (FOTO)

Jetimat e Ballkanit

Ai ka 3 vajza dhe një djalë, padyshim që vajzat e tij janë më të përfolura në shtypin rozë me paraqitjet e zjarrta që bëjnë dhe fotografitë provokuese që publikojnë.

Ndonëse Kënga dhe Lotina janë çdoherë të pranishme, syrit të mediave nuk i ka ikur as edhe kjo e vogla Mima e cila shquhet për tiparet karakteristike dhe stilin e veçantë.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme. Më poshtë “Gazeta NewBorn” ka përzgjedh edhe disa fotografi ku ajo duket tejet ‘hot’.

‘Secila më e mirë se tjetra’ është përshkrimi më adekuat që duhet bërë vajzave bukuroshe edhe të këngëtares Myrvete Bajrami, të cilat siç duket bukurinë e kanë trashëguar nga e ëma.

 

Related Articles

Close