3 hours ago

  Biznesmeni i dashuruar i jep 180 mijë euro 37-vjeçares, por zbulon se ajo…

  Biznesmeni i dashuruar i jep 180 mijë euro 37-vjeçares, por zbulon se ajo…. Një biznesmen anglez në fushën e hidrokarbureve…
  3 hours ago

  Gjermanët po i hedhin në mbeturina makinat e tyre, shpejtoni merrni këto vetura

  Gjermanët po i hedhin në mbeturina makinat e tyre dizel Për shkak të ndalimit të përdorimit të automjeteve me motorë…
  3 hours ago

  Sulejman Rexhepi: Të dëbohet Hoxhë Halil Kastrati

  Një gjest human i Hoxhë Halil Kastrati sot ia ka prishur ditën Sulejman Rexhepit, i cili ka dhënë urdhër, si…
  3 hours ago

  Kërkohen 5000 Pastrues/E Për Në Bayern Dhe Berlin. 2400€ Paga Mujore

  Kërkohen 5000 pastrues/e (meshkuj ose femra) për në Bayern dhe Berlin dhe disa vende te tjera. 15 € ora, 160…
  3 hours ago

  Merkel i dërgon përsëri mesazh Mogherinit: Ti kur flet kundër Kosovës, ata i bën …

  Zonja e parë e Gjermanisë si çdo herë është në krahun e Kosovës në çdo moment të mundshëm. Ajo ka…
  3 hours ago

  Përhajr na koft: Nga nesër nuk ju duhen viza pune për në Gjermani, mjafton të plotësoni vetëm këtë kusht

  Një lajm i madh ka mbërritur për të gjithë ata shqiptarë që duan të shkojnë drejt Gjermanisë. Tashmë nuk do…
  3 hours ago

  Shkonin me grip, mjeku i shtrinte dhe më pas i bënte diçka që këto gra po “Çmenden”! Nuk e besoni?

  Kjo që do t’ju rrëfejmë duket si një histori e pabesueshme, por faktikisht ka ndodhur dhe ngjarja është kthyer në…
  3 hours ago

  Zbulohet Arsyeja Shokuese Se Përse Nuk Flasin Mes Vete Shyhrete Beluli Dhe Shkurte Fejza (VIDEO)

  Shumë është diskutuar për raportin mes Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës i cili dihet tash e një kohë se nuk…
  3 hours ago

  I shpëtoi jetën, pas 20 vitesh e surprizon: Të kujtohet një fëmijë që e ke shpëtuar në 1997? (VIDEO)

  Nëse nuk do ishte ky polic nga Ohio i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Christopher Jones sot nuk do të…
  4 hours ago

  Mësohet arsyeja pse pronari nuk e kishte regjistruar kamionin që shkaktoi aksidentin e rëndë në Gjilan

  Një nga personat që qëndron prapa disa bizneseve mirë të njohura në vend, momentalisht ndodhet prapa grilave, nën dyshimet se…
   3 hours ago

   Zbulohet Arsyeja Shokuese Se Përse Nuk Flasin Mes Vete Shyhrete Beluli Dhe Shkurte Fejza (VIDEO)

   4 hours ago

   Tayna del në plazh, me këtë veshje ‘shastris’ pushuesit

   4 hours ago

   Ja modelja për të cilën ministri kosovar la gruan dhe fëmijët

   4 hours ago

   14 vjeҫari në gjendje të rëndë, nusja e Medës bën gjestin e madh për të

   7 hours ago

   Njihuni me vajzën bukuroshe të Sahide Mustafës

   11 hours ago

   A e dini cila këngëtare e njohur kosovare është kjo?

   13 hours ago

   Mami beqare nuk ia del të rrisë fëmijët, gjen ‘mënyrën’ të bëjë para me burra të martuar

   14 hours ago

   “Feka” i “Kafeneja jonë”: Çlirimtarët menduam se e meritojnë të na udhëheqim, por na dërguan drejt mjerimit

   15 hours ago

   A ban me fol ? Stupcat pas ndeshjes Kosovë – Bullgari te shkrijnë së qeshuri

   15 hours ago

   A e dini se kush është ky këngëtar i njohur?

    3 hours ago

    Nusja fton ish-gruan e burrit të saj në dasëm por kur ajo u ngrit në këmbë të ftuarit nuk mbajtën dot lotët

    Katie Hild lexon betimet për burrin e saj, ish-gruan e tij dhe djalin e tyre. Të ftosh e ish-gruan e…
    4 hours ago

    Kjo familje ka nevojë për ndihmën tënde: Vogëlushja ka tri ditë pa ngrënë

    Rastet e varfërisë në Shqipëri sa vijnë edhe bëhen më të rendë, pa ushqime, ujë edhe gjërat më jetike. Ndërkohë…
    4 hours ago

    Viti: Miku e bë për spital dhëndrin, e zuri duke ia rra*hur motrën

    Në Komunën e Vitisë ka ndodhur një rast i dhu*nës në familje, në rra*hje janë përfshirë një çift dhe vllau…
    4 hours ago

    Elona rrëfen: Nëna ime po e p.uth burrin tim gjithmonë në buzë sa herë që po e takon? Çfarë të bëjë?

    Një 24 vjeçare nga Prishtina, ka rënë në hall të madh. Elona, thotë se nëna e saj sa herë takohet…
    4 hours ago

    Në Gjermani jetoj dhe jam 25 vjeqare, dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e babës,ky është numri im !

    Jetoj në Gjermani dhe jam 25 vjeqare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e babes…
    8 hours ago

    Shkuan për të blerë unazën e martesës, por shitësja i bën të mbulohen nga turpi!

    I fejuari im nuk ka shumë para, asnjëri nga ne nuk ka. Ne mezi ia dilnim për të paguar faturat…
    9 hours ago

    Kalimtari nuk i dhuroi lëmoshë, por lypësi i tha: Ti më dhurove më shumë se të gjithë! (Ngjarje interesante)

    Një i ri kalon pranë një të varfri lypës dhe ndalet që t’i jep diçka nga të hollat, mirëpo kur…
    9 hours ago

    I kishte borxh shankistit, i riu shqiptar shokohet kur e sheh makiaton

    Viti i ri ka nisur dhe sipas legjendave nuk duhet ta fillojmë me borxhe sepse ashtu do të vijojë deri…
    9 hours ago

    Babai mbyll djalin çdo ditë në kafaz gjatë kohës që është në punë, arsye do t’iu shokojë

    Një baba ka treguar se si ai e mbyll djalin e tij nëntë vjeçar në një kafaz druri çdo mëngjes…
    13 hours ago

    Vajza 22-Vjecare Nga Zvicra Kërkon Një Djalë Serioze, Ka Lënë Edhe Kontaktin E Saj…

    Vajza 22-Vjecare Nga Zvicra, Kërkon Një Djalë Serioze, Ka Lënë Edhe Kontaktin E Saj. Nje vajze ka habitur shum njerez…
    Close